У Чернівцях провели поминальні молитовні заходи з нагоди річниці загибелі лейтенанта Олександра Маланчука

1 квітня в м. Чернівці відбулися поминальні заходи, присвячені річниці загибелі лейтенанта Олександра Маланчука.

У Гарнізонному храмі УГКЦ була звершена Божественна літургія, яку очолив військовий капелан о. Василь Гасинець. Опісля, біля могили Героя у співслужінні військових капеланів ПЦУ було відслужено панахиду. Продовжився захід на центральній площі м. Чернівці, де відбулася молитва за упокій душі спочилого воїна та подзвін за Героєм.

На Богослужіннях та поминальних заходах були присутні родичі полеглого Героя, друзі, побратими, міський голова, начальник 33 будинку офіцерів, представники військових підрозділів Чернівецького гарнізону та небайдужі жителі Буковинського краю. У своєму слові, зверненому до батьків полеглого Героя, о. Василь побажав їм відкритися на благодать Святого Духа, яка б знеболювала та гоїла їхню рану, а усіх присутніх закликав пам’ятати ціну свободи та незалежності України.

За повідомленням о. Василя Гасинця