У Чернігові представили фотовиставку “Сильні духом. Мами”

6 листопада 2019 року фотовиставка «Сильні духом. Мами», організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, запрацювала у бібліотеці імені Михайла Коцюбинського в Чернігові.

Серед портретів є знімок Любові Жеребило з Мени, голови Менського відокремленого підрозділу ГО “Єдина родина Чернігівщини”. Її син, доброволець батальйону «Айдар», Вадим Жеребило загинув у січні 2015-го в місті Щастя Луганської області. 

«Сильні духом. Мами»: у Чернігові представили світлини жінок, чиї сини загинули на Сході України

Світлини 12-ти жінок, чиї сини загинули на Сході України, показали сьогодні у бібліотеці імені Коцюбинського в Чернігові. Проект «Сильні духом. Мами» започаткував департамент військового капеланства Української греко-католицької церкви. Презентували його цьогоріч у Києві до Дня матері. Серед портретів є знімок Любові Жеребило з Мени. Її син, доброволець батальйону «Айдар», Вадим Жеребило загинув у січні 2015-го в місті Щастя Луганської області. Бачила портрети і наша Наталія Гоман (Nataliia Homan).

Opublikowany przez UA: Чернігів Środa, 6 listopada 2019

 

Нагадаємо, фотовиставка «Сильні духом. Мами» організована Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців. На експозиції представлено портрети дванадцяти мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію. Ініціатором та керівником даного проекту стала Наталія Дубчак, яка є працівницею Департаменту військового капеланства та матір’ю полеглого Героя Олександра Єрощенка.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ