У Черкасах відбулася вистава « Пасхальна Містерія»

25 травня в Черкасах відбувся ряд виступів Київського духовного молодіжного театру «Притча». Молодь прибула на запрошення місцевого священника, адміністратора парафії Покрови Пресвятої Богородиці, головного військового капелана Київської архиєпархії УГКЦ о. Юліяна Шеремети, з виставою «Пасхальна Містерія».

Цього дня виступ відбувся у будинку для людей похилого віку, в будинку для дітей, у котрих батьків позбавили батьківських прав та у військовій частині Збройних Сил України. Після вистави учасники дійства спілкувалися з глядачами, а у сирітському будинку бавилися з діточками у різні ігри та співали пісні.

На завершення театрального дійства місцевий священик подякував гостям за візит та зазначив, що театр робить велику справу, голосячи про Бога саме в такий спосіб. В свою чергу керівник театру, військовий капелан Київського гарнізону о. Дам’ян Габорій підкреслив, що театр, був покликаний саме для того, щоб виступати у військових частинах, тюрмах, а також у будинках для людей похилого віку та на парафіях Київської Архиєпархії, помагаючи таким чином місцевим священникам у їхньому служінні.

На вечір молодь театру повернулася до Києва, щоб виступити у Патріаршому Соборі Воскресіння.

Повідомила Марія Сохацька