У Бродах капелан організував коляду з військовослужбовцями

У Бродах відбулася спільна коляда військовослужбовців частини А0508, членів їх родин та парафіян храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, яку організував капелан о. Тарас Дзьоба.

Метою такої коляди був збір коштів на спорудження храму на території вищезгаданої військової частини.

Найперше колядники презентували свою різдвяну патріотичну коляду на саме Різдво, безпосередньо у храмі Воздвиження Чесного Хреста, а у перший робочий день, пролунала коляда і у військовій частині. Рано-раненько 11 січня, в актовому залі колядники привітали військових з різдвяними святами. Опісля різдвяний спів перенісся у владні установи, а також організації та підприємства міста.

“Цей день став маленьким чудом, завдяки якому усі відчули урочистий дух свята. Ми віримо в те, що з нами Бог. Він нас захистить і нам допоможе, благословить наше українське військо на перемогу!”

Повідомив християнський портал Кіріос