У Афінах завершилася реабілітація для матерів полеглих українських воїнів

З 19 по 27 вересня 2019 року четверо матерів полеглих українських Героїв з різних куточків України перебували на реабілітації у м. Афінах (Греція).

Організаторами поїздки стали Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з душпастирем для українців греко-католиків Греції о. Андрієм Твердохлібом, який запросив батьків загиблих воїнів на реабілітацію до Афін.

Крім відпочинку та духовної реабілітації програма перебування українських матерів у Афінах була наповнена зустрічами, спілкуванням та знайомствами.

“Подорож до м. Афіни була неймовірна, переповнена позитивними емоціями від спілкування з українською діаспорою у Греції. Повага до наших дітей, які віддали життя за Батьківщину, слова підтримки, спільні молитви надають сили. Особлива подяка вам за гостинність та щирість, поєднання духовного шляху та відпочинку . Подорожі по святих місцях, краса Афін, природа, море надають незабутні враження.
Велика подяка о. Андрію за чудову подорож, чуйність та духовну підтримку.
Приємно відчувати, що людям з далекого краю небайдужа доля нашої країни та біда, яка спіткала родини загиблих Героїв”, – поділилася враженнями учасниця реабілітаційної програми п. Наталія Борисенко.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ