Тур “Діти – майбутнє України” пройшов у шести виховних колоніях

Триває Ювілейний Рік Божого Милосердя. І одним із найбільш яскравих прикладів волонтерського служіння ув’язненим тепер запам’ятається проект Ростислава Бьоме, метою якого є майбутнє неповнолітніх, що опинилися по той бік суспільства.
Під псевдо Artisto, ставший популярним 2013 року після виконання гімну Революції Гідності, Ростислав здійснив всеукраїнський тур “Діти – майбутнє України” у шести виховних колоніях. Головна мета акції – дати підліткам можливість відчути, що вони можуть мріяти по-великому й досягати здійснення мрій. Тур відбувався за підтримки Асоціації українців штату Вашингтон, United World Organisation, Пенітенціарного душпастирства УГКЦ та за сприянням Державної пенітенціарної служби України.
У супроводі душпастирів Української Греко-Католицької Церкви волонтери побували в Прилуцькій, Ковельській, Дубенській, Кременчуцькій, Курязькій і Мелітопольській виховних колоніях. Розпочинались зустрічі з молитви і роздумів священиків. Оскільки провідна тема туру торкалася мрій про велике, отці говорили з вихованцями колонії про те, що у Бога є задум, мрія, щодо нашого життя. І ця мрія – щоб ми були щасливі. Та лише з Богом можна досягнути щастя!
ARTISTO розповідав хлопцям про свої дитячі та юнацькі роки, про власні життєві помилки та висновки, які він вчасно зробив завдяки найріднішій людині в житті – своїй мамі. Ділився із підлітками про часи перебування на Євромайдані, про свою підтримку суспільства, небайдужого до долі України. Демонстрував хлопцям відео переломних для Держави часів лютого 2014 року. Талановитий виконавець ділився із юнаками власним досвідом роботи над мріями і шляхами їх реалізації. Виконував разом із хлопцями декілька авторських пісень та віршів. В доступній і невимушеній розмові прищеплював юнакам любов до життя, до правди, до миру. Вчив брати на себе відповідальність за власне життя та допомогав усвідомити, що саме підлітки, із сформованою громадянською позицією, можуть стати головними рушіями змін. Головне – визначитися із пріоритетами та раціонально розподіляти свій час, вірити в себе і зміцнювати мотивацію для реалізації мрій.

Детально про проект за посиланням  “Діти – майбутнє України”

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ.