“Ця книга для українця, якому довелося жити у час війни” — о. Андрій Зелінський під час прямого ефіру у Полтаві

18 березня у Полтаві у студії телерадіокомпанії “Лтава” відбувся прямий ефір телевізійної програми “Ранок на Лтаві” у якій взяли участь військові капелани Української Греко-Католицької Церкви — отець Андрій Зелінський та отець Максим Кролевський.

У ході прямого ефіру, говорили про військове капеланство, любов до Батьківщини і, власне, про саму книгу отця Андрія Зелінського “Соняхи. Духовність на час війни”, яку він цього дня приїхав презентувати до Полтави.

На початку, капелани розповіли про історію свого капеланського служіння в українських збройних формуваннях, про основні завдання військового капелана як душпастира, про специфіку священичого служіння та певні труднощі, які виникають у тих надзвичайних обставинах у зоні АТО під час бойових дій.

Згодом, отець Андрій Зелінський розповів про історію написання своєї книги “Соняхи. Духовність на час війни”, коротко охарактерезувавши зміст та ідею книги. “Ця книга для українця, якому довелося жити у час війни” — зауважив душпастир під час прямого ефіру.

“Потрібно, щоб сьогодні кожен відкрив цю книгу, прочитав та перейнявся тим, чим насправді повинен жити кожен свідомий українець та громадянин нашої держави” — додав на завершення отець Максим Кролевський.

Дивитися відео можна ТУТ. 

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці