Цінність людського життя і гідності – в основі попередження суїцидів обговорили на міжнародному колоквіумі у Києві

4 жовтня 2016 року в межах міжнародного обміну досвідом взаємодії працівників пенцтенціарної системи та капеланів відбувся колоквіум «Співпраця душпастирів і психологів для превенції суїцидів у пенітенціарних установах».

Участь у колоквіумі взяли здобувачі магістратури психологічного факультету Інституту кримінально-виконавчої служби та капелани з Латвії Айнарса Ванакса і Гайтіса Дубультса. Захід був зініційований пенітенціарним душпастирством Української Греко-Католицької Церкви.

0001Модераторами зустрічі були протоієрей Костянтин Пантелей, керівник відділу ПК УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України, та кандидат психологічних наук, доцент Кушнірова Тамара Василівна.

Здобувачі магістратури відмітили високий рівень організації проведення даного заходу, неформальну обстановку, яка дозволила більш детально обговорити тематику колоквіуму. Завдяки проведеному заходу магістри мали змогу розглянути питання профілактики суїцидів з точки зору християнського віровчення та отримати чіткі орієнтири і цінні настанови щодо подальшого виконання службових обов’язків, а також практичні поради організації роботи з профілактики суїцидів та познайомитися з практикою вирішення такої проблеми в Латвії.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ