Центр душпастирювання силових структур при Тернопільській семінарії поповнився новими членами

4 листопада у Тернопільській вищій духовній семінарії УГКЦ відбулася посвята нових кандидатів до вступу в братство Центру душпастирювання силових структур імені святого Лонгіна.

Центр душпастирювання силових структур поповнився одинадцятьма новими членами, які підтвердили свою готовність стати проповідниками Божого Слова серед військовослужбовців, рятувальників, студентів та всіх потребуючих.

Урочистий захід розпочався молебнем до Христа Чоловіколюбця, який очолили ректор семінарії о. Іван Римар та координатор братства і військовий капелан у НГУ о. Роман Янішевський.

Опісля відбулася церемонія прийняття, під час якої нові члени склали урочисту присягу. Отець Іван як один із співзасновників братства св. Лонгіна в 90-х роках привітав нових учасників зі вступом у ЦДСС. О. Роман у свою чергу з приємністю стверджував, що радіє розвитку братства, і подарував “новобранцям” порадник “Компас капелана”, у якому зазначені головні засади праці з військовослужбовцями. Завершився вечір гостиною у семінарійній світлиці.

Центр Душпастирювання силових структур ім. святого Лонгіна