Триває підготовка до Всеукраїнського військового паломництва у Зарваниці

Сьогодні, 6 вересня 2016 року, в Тенопільській ОДА відбулася робоча зустріч щодо організації VIII  Всеукраїнського військового паломництва у Зарваниці. 

Участь в обговоренні питань підготовки щорічного паломництва військових до Марійського центру Тернопільщини взяли отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патіаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур  України, Олександр Мельник, референт Департаменту, отець Володимир Фірман, військовий капелан УГКЦ, адміністратор Марійського духовного центру у Зарваниці, та представники Тернопільської ОДА.

“Ми організовуємо вже восьме військове паломництво до Зарваниці, – розповідає о. Любомир Яворський. – Цього року очікуємо на прибуття представників різних силових структур України. Знаємо, що на прощу прибудуть також і демобілізовані учасники АТО, волонтери та миряни. Це військове паломництво буде молитвою і тих, хто знаходиться на регулярній військовій службі, і тих, хто брав участь у бойових діях на Сході України”.

До речі, тематика цьогорічного паломництва – вірність. Вірність Богові, Батьківщині, сім’ї, друзям. Тож гаслом паломництва організатори обрали фразу «Вірних стереже Господь» (Пс. 31, 24). Також до VІІІ військового паломництва виготовлено спеціальний пам’ятний знак для учасників прощі.

Духівником паломництва буде, владика Михаїл (Колтун), військовий єпископ, керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

З програмою VIII Всеукраїнського військового паломництва до Зарваниці можна ознайомитися ТУТ.

Департамент Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України