Троє священиків представили УГКЦ на міжнародному семінарі в’язничного душпастирства у Ризі

Троє священиків Пенітенціарного душпастирства УГКЦ представили нашу Церкву на міжнародному семінарі в Ризі 5-8 травня 2016 року.

Серед них – референт Пенітенціарного душпастирства Івано-Франківської архиєпархії о. Арсен Панчак, головний капелан Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Омелян Колодчак, від Бучацької єпархії – капелан пенітенціарної установи № 26 о. Іван Мельник.

В рамках міжнародної співпраці наші священики отримують досвід від колег-капеланів Римо-Католицької Церкви у Латвії. Згодом представники капеланства з Латвії отримають досвід служіння в українських пенітенціарних установах. Окрім загального представлення стану пенітенціарної системи в Україні та взаємодії Церков у тюремному служінні, наші священики також діляться досвідом залучення волонтерів для опіки в’язнями.
Така програма обміну була намічена в результаті зустрічі у травні 2015 року на запрошення головного капелана Римо-Католицької Церкви Латвії Мартиньша Крукліса. Доречі, він нещодавно відвідав Україну, де став одним з найбільш блискучих і пам’ятних доповідачів міжнародної конференції «Сучасність і перспективи пенітенціарної душпастирської опіки».

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ