Теплота материнських сердець Славутича

З ласки Божої та ініціативи парафіян громади УГКЦ та соціально-активних мешканців міста Славутич з 21 грудня почала свою діяльність «Кулінарна Сотня». Метою праці є нарізка, сушіння та фасування овочів для того, щоб бійці в окопах могли робити з наборів справжній домашній борщ.

Щоб сушений борщ доїхав у АТО, а за необхідності пролежав під снігом і дощем, не зіпсувавшись, жінки закривають його у вакуумні пакети. Такі набори дуже практичні для використання у польових умовах, а за якістю приготування і смаковими властивостями не поступаються вдома звареному борщу. Також планується урізноманітнити асортимент сухих наборів, яких так чекають на сході. Першу партію сухих борщових наборів було відправлено в зону АТО. Всі, хоч і готують їх цілодобово, не встигають за потребами фронту.

Тож закликають усіх небайдужих приєднуватись до доброї справи! Ми щиро віримо, що з материнською любов’ю та молитвою приготовлені борщові набори, зігріють на передовій серця наших відважних і незламних синів України.

Повідомив о. Юрій Логаза