Літній табір для дітей військовослужбовців

Творчий християнський табір «ART AREA – 2019» проходитиме з 1 по 10 липня 2019 року у мальовничому куточку Карпат на Гуцульщині – у с. Криворівня Верховинського району Івано-Франківської області.

Для участі в таборі запрошуються діти військовослужбовців віком від 14 до 18 років.

Табір проводитиметься у туристичній садибі «Горянка», яка розташована неподалік річки Чорний Черемош. Усі учасники проживатимуть у корпусі туристичної бази із забезпеченням триразовим харчуванням. Програма табору складатиметься із численних мистецьких майстер – класів (різьба по дереву, малювання, плетіння, рукоділля тощо), щоденних богослужінь, спортивних ігор, конкурсів, ватр, дискотек, перегляду фільмів та відпочинку на річці. Нас також чекають 3 захопливі мандрівки.

 ДІТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ТАБОРІ БЕЗКОШТОВНО!

Метою табору, перш за все, є відпочинок та реабілітація молоді через проведення численних майстер – класів, конкурсів, спортивних змагань. Присутність духівника та щоденна Літургія сприятимуть духовному розвитку молодої людини, кращому пізнанню себе, свого покликання. Праця в групах спрямована на розвиток лідерських якостей, відповідальності та командного духу.

За детальною інформацією звертатися за тел. 0963273471,

email: marta.gonchar88@ukr.net – Марта, секретар табору.

Комендант табору – о. Ростислав Височан.