Святий Миколай завітав у військові частини міста Києва

Вже два роки від того дня, як на нашу землю прийшла страшна біда – війна. Тому святий Миколай в особливий спосіб молиться і просить заступництва у Бога за кожного військовослужбовця, який захищає і який завжди готовий стати на захист своєї України навіть ціною власного життя. І в день, коли вся Церква відзначає празник святого Миколая, 19-го грудня, сам святий завітав до військових частин міста Києва разом зі своїми друзями із молодіжного хору парафії святого Василія Великого. Молодіжний хор підготував святковий концерт, в якому своїм ангельським співом зігрівав серця кожного присутнього військовослужбовця, а також дозволив відчути і отримати святковий настрій в цей день. Після концерту святий Миколай разом зі своїми друзями, роздаючи подарунки захисникам нашого народу просив про щоденну молитву та в рік милосердя не забувати робити добрі діла для свої ближніх.

DSCN1111

Після відвідання військових частин молодіжний хор парафії святого Василія Великого разом із святим Миколаєм відвідали Головний Київський Військовий Шпиталь, щоб подарувати святковий настрій нашим захисникам, які поранені у боях на сході України, а також, щоб дати їм відчути, що про них пам’ятають, за них моляться та їх люблять.

DSCN1118

Молодіжний хор парафії святого Василія Великого разом зі святим Миколаєм висловлюють щиру подяку командуванню військових частин міста Києва за сприяння в організації свята для військовослужбовців. Також висловлюють щиру подяку сестрі Василії Гальцовій за організацію свята.

DSCN1135

бр. Іван Жуган, V курс