Святий Миколай завітав до госпіталю ветеранів війни

Сьогодні, 27 грудня 2017 року, до госпіталю ветеранів війни, що в Пущі Водиці, завітав Святий Миколай.

Світлини.

Завдяки громаді парафії Різдва Пресвятої Богородиці м.Ірпеня, Святий Миколай відвідав наших воїнів, що проходять лікування і реабілітацію в госпіталі ветеранів війни.

Іменні подарунки, які парафіяни приготували та приносили до храму протягом свят, отримали не тільки військові, а також і медичні працівники закладу.

«Дякуємо усім, хто долучився, а особливо, помічникам Святого, а саме о.Мирославу (настоятелю), і спільнотам: Лицарям Колумба та Матерям в молитві м.Ірпеня за участь та допомогу. Усім бажаємо здоров’я та гарних свят!», – підсумував святкові відвідини військових отець Віталій Воєца, військово-медичний капелан УГКЦ.

8A5ABD0D-2424-47C4-8996-189E07D3FD81

За повідомленням отця Віталія Воєци