Святий Миколай продовжує відвідувати українських військових

У неділю, 24 грудня 2017 р., члени Центру душпастирювання військовослужбовців Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ спільно з молодіжним християнським товариством “Світло з Назарету” (парафія Воскресіння ГНІХ) відвідали з виставою про Святого Миколая військовослужбовців 2 Галицької бригади НГУ та 24 механізованої бригади м. Яворів.

Виступ пригадав усім присутнім, що ми покликані робити добро за  прикладом святого Миколая. Але чи часто ми слухаємо того ангела, який підказує нам не лінуватись і докладати зусиль, щоби зробити комусь навіть маленьку приємну дрібницю… Молимось до великого святого та просимо його особливого заступництва.

На завершення наші захисники отримали солодощі, які для них передали капелани з Гарнізоного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. У Яворові на сценку завітали бійці АТО зі своїми дітьми, яким також семінаристи вручили подарунки.

Капеланство.info