День української національної пам’яті за участі владики Михаїла (Колтуна) відбувся в Польщі

Цьогорічне Свято української національної пам’яті розпочалося молитвою у Кафедральному соборі УГКЦ св. Івана Хрестителя у Перемишлі. Божественну Літургію очолив Владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, а співслужили священики та капелани УГКЦ. 

У своїй проповіді Архиєрей говорив про  живу Церкву, головою якої є Ісус Христос, який напоумляє, щоби ми йшли вперед і не боялися чинити правду і те чого Він навчає. Нашим завданням є – ідентифікувати Церкву як живу, в якій є живі і померлі, в якій є Бог, Який дає життя.

По звершенні Божественної Літургії всі попрямували до сусіднього села Пикуличі, на військовий цвинтар, аби спільно помолитися за усопших воїнів УГА та УНР.

До Собору Святого Івана Хрестителя у Перемишлі прибули делегації з Польщі та України: Микола Ярмолюк – радник Посла України у Польщі, Василь Павлюк – Генеральний Консул України у Любліні, Максим Музичко – Консул України з Кракова, Олександр Бачик – Почесний Консул України в Перемишлі, Олег Синютка Голова Львівської Обласної Державної Адміністрації з двома заступниками, Олександр Ганущин – Голова Львівської Обласної Ради, Євген Чолій – Президент Світового Конгресу Українців, Петро Тима – Голова ГП ОУП, Володимир Середа (товариство «Надсяння») та Соломія Риботицька (товариство «Надсяння»), Були присутні члени товариств Надсяння, Лемківщина, Любачівщина.

СВІТЛИНИ

На спільну молитву до Собору прибули польські делегації: Вальдемар Шумни – представник Маршала Підкарпадського Воєводства, Малгожата Майка Онишкєвіч – Представник Воєводи Підкарпадського, Януш Гамрищак – віцепрезидент міста Перемишля.

IMG_8873

www.sokaleparchy.org.ua