Свято Стрітення Господнього в окремому ремонтно-відновлюваному полку

У свято Стрітення Господнього в окремому ремонтно-відновлюваному полку оперативного командування «Захід» відбувся молебень до Пресвятої Богородиці, який відслужив військовий капелан частини о. Михайло Сукмановський.

Під час молитви о. Михайло наголосив військовим ремонтникам: «День Господнього Стрітення завершує цикл Різдвяних свят. Цей празник своїм змістом тісно пов’язаний з Христовим Різдвом, бо як у Різдво, так і сьогодні Христос об’являє нам Свою божественність. І ми всі разом звеличуємо Христове божество та віддаємо шану Пречистій Діві Марії як Богоматері».

Запаливши свічки і помолившись разом з присутніми, о. Михайло благословив присутніх освяченою водою. Також він привітав всіх зі святом і побажав мирного неба та Божої благодаті.

У свято Стрітення Господнього, 15 лютого, Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (День воїна-афганця). Тому на завершення богослужіння військовослужбовці пом’янули всіх Героїв, що загинули у збройних конфліктах 1979-1989 років.

stritennja-15022018