Свято Різдва Христового у Національній академії сухопутних військ

У величне свято Різдва Христового військові капелани разом із солдатами та офіцерами помолились Божественну Літургію у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Уже традиційно капелан академії о. Андрій Хомишин молився Торжественну Літургію, де були присутні солдати строкової служби, офіцери, сім’ї військовослужбовців та працівники закладу.

Всі охочі в часі Літургії мали змогу приступити до святих Тайн Покаяння та Євхаристії.

Спів на святковому Богослужінні провадила вокальна формація Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла – Мodus Vivendі.

Опісля до військовослужбовців завітав вертеп з Родинного дому Згромадження сестер Пресвятої родини з міста Бібрка. По закінченні, щиру подяку від капеланів висловив отець-диякон Мирон Горбовий та офіцер з виховної роботи, підполковник Олег Бабяк.

Діти вже не вперше ставили вертеп у Академії і цього року завітали до військових знову.

Капеланство.info