Свято Миколая у Старокостянтинівському госпіталі

Уже другий рік поспіль свято Миколая у Старокостянтинівському госпіталі, що на Хмельниччині, організовує творча сотня «Рух до перемоги». Цього року в привітальному заході взяв участь військовий капелан УГКЦ отець Юрій Ланик.

У День святого Миколая, щоб привітати бійців, долучилися  артисти-волонтери Творчої сотні, Старокостянтинівський гарнізонний будинок офіцерів, прихожанами храму рівноапостольної княгині Ольги УГКЦ, працівники Управління соціального захисту населення міста Старокостянтинів.

Святковий захід розпочав військовий капелан отець Юрій Ланик. Священик наголосив на тому, що щира віра кожного з нас здатна творити дива, а особливо в день святого Миколая.

У концертній програмі можна було послухати пісні різних жанрів: традиційні народно-церковні,  народні пісні в сучасному аранжуванні, авторський реп, гру на скрипці тощо. Працівники міського соцзахисту пригостили пацієнтів шпиталю смаколиками і вручили солодкі «миколайчики» і вітальні листівки, зроблені руками дітей.

За повідомленням Оксани Радушинської