Свято Миколая на полігоні у Лисці

У вівторок, 20 грудня 2016 р., головний координатор військових капеланів Івано-Франківської архиєпархії о. Роман Зелеський та брати-семінаристи Центру душпастирювання силових структур ім. свщмч. Димитрія Солунського відвідали зі святковим дійством з нагоди дня св. Миколая полігон частини № 1241, що у с. Ст. Лисець.

В ході свята, о. Роман зіграв роль св. Миколая, а помічника-ангела бр. Сметанюк Василь. На свято прийшов весь особовий склад та командири зі своїми сім’ями. Діти розповідали віршики та співали пісні до св. Миколая, а на завершення свята всі отримали подарунки, яких чекали цілий рік.

Опісля всі присутні щиро подякували о. Роману за те, що зумів пригадати, хто такий Миколай, та заспівали пісню “Ой, хто, хто, Миколая любить”.

Відтак, о. Роман разом із братами ЦДСС відвідали 10 роту гірської штурмової бригади № 124, де роздали подарунки та розповіли, що не тільки діти чекають св. Миколая, а й також і дорослі, адже кожна людина хоче любові та підтримки. Пізніше військовослужбовці мали час на духовні розмови з о. Романом, а брати-семінаристи Лупій Олексій, Байдюк Андрій та Сметанюк Василь, які є учасниками братства ЦДСС, грали настільні ігри з військовими та ділилися враженнями свого служіння.

На завершення військові подякували за гарне свято і подарований святковий настрій.

 Василь Сметанюк,

семінарист ІІ курсу