Свято Благовіщення в міжконфесійному гарнізонному храмі у Дружківці (відео)

На свято Благовіщення знімальна група телеканалу “До ТБ” відвідала нещодавно освячений гарнізонний храм Бориса і Гліба, що у Дружківці.

Всередині церкви – мінімум речей: кілька ікон, хрест і свічки в ящику з-під патронів.

Військовий капелан 81 аеромобільної бригади о. Василь Іванюк зазначає, що головним тут є духовна молитва, а не речі, що прикрашають церкву: “Важливість Богослужіння не залежить від кількості сяючих ікон, залежить від кількості сердець, які б’ються в унісон в молитві. І все. А тут є весь необхідній мінімум: є хрест, є ікони є чаша, вкінці-кінців є священнослужитель – головний атрибут в цій церкві”.

До храму прийшли військові, щоб помолитися за рідних і друзів. Хлопці радіють, що мають таку можливість.

“Це дуже добре, що солдат може прийти поговорити із священиком в храмі, про щось Бога попросити. Щоб війна закінчилася, всі повернулися додому живими і щоб в усіх було щасливе життя”, – говорить військовослужбовець Олександр.

Нагадуємо, що гарнізонний храм у Дружківці було освячено у березні цього року. Церква має особливу конструкцію: її можна за декілька годин розібрати, перенести на інше місце і знову скласти. Автором ідеї будівництва такого храму є військовий капелан о. Василь Іванюк.

За матеріалами: “До ТБ”