Святкування Водохреща у Київській Архиєпархії

У часі йорданських днів у Київській Архиєпархії відбувся чин водосвяття військових частин, проведений капеланом о. Дамяном Габорієм. Зі святою водою та благословенням капелан завітав до військових частин Внутрішніх військ «Барс» 3030, 2260 та 3078 та ВЧ Генерального штабу ЗСУ 30АБ. Усього у святковому заході взяло участь близько 1200 військовослужбовців. Під час молитви в частинах було освячено воду та окроплено приміщення. Зі свяченої води могли скористати військовослужбовці та їхні сім’ї. Крім того протягом свят отець відвідує сім’ї військовослужбовців зі святою Йорданською водою.

Після молитви о. Дам’ян розповів усім присутнім про історію празника та традиції, пов’язані зі святом Водохреща. «Зараз хороший момент, щоб задуматись і над нашим хрещенням. Чи виконуємо ми ті обовязки, які на нас наклала Тайна Хрещення? Чи є ми добрими християнами?»

У м. Золотоноша святкування Водохреща для військової частини А-45-27-108 ЗРП організував о. Юрій Голоднюк. Військовослужбовці взяли участь у молебні, після якого вислухали привітальне слово отця з приводу свята.

Освячення Йорданською водою у ВЧ 3078 та 3030


Слово о. Дам’яна перед військовослужбовцями та окроплення водою

Інформацію надав о. Дам’ян Габорій