Святкування Різдва у Львівській архиєпархії

6 січня у надвечір’я Різдва вже впродовж багатьох років у військових частинах Львова та області відбуваються Спільні Просфори. Цього річ у цих святкових заходах взяло участь понад 300 військовослужбовців Західне оперативне командування, де разом з ними споживали різдвяні страви та колядували військові капелани о. Тарас Михальчук та бр. Мирон Горбовий.

В Академії сухопутних військ Свята вечеря розпочалась о 19:00. До солдат з вітальним словом звернулися представники керівництва Академії та о. Андрій Хомишин. Тішили своїх побратимів гарним різдвяним дійством солдати, що підготували вертеп, під час якого лунали чудові колядки, а глядачі мали змогу у такий театралізований спосіб ближче пережити містерію Різдва.

Опівночі в Центрі забезпечення навчального процесу Академії сухопутних військ, що у с. Старичі, розпочалася Святкова Божественна Різдвяна Літургія, на якій були присутні солдати. Значна їх частина приступила до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії. Для всіх них святкування Різдва у війську стала незабутньою подією у їхньому житті. Приємним є те, що це величне свято святкували в покаянні та з молитвою.

7 січня, на сам празник Різдва Христового, величні різдвяні співи продовжували лунати у військових з’єднаннях. У львівській військовій частині по вул. Городоцькій у каплиці Св. Володимира о. Тарас Михальчук відслужив Божественну Літургію, а в Академії сухопутних військ разом із багатьма прихожанами храму Святого Архистратига Михаїла прославляв Різдво Христа о. Андрій Хомишин.