Святкування Різдва у Київській архиєпархії

9 січня військовослужбовці м.Києва мали можливість прийняти Різдвяного Ісуса. На запрошення місцевого капелана о. Дамяна Габорія до військових частин навідався Різдвяний вертеп з парафії Миколая Доброго, що на Подолі, організований с.Януарією ЧСВВ.

Різдвяне свято розпочалося з військової частини 3078 Внутрішніх військ, наступною військовою частиною, до якої завітав Різдвяний Ісус, була частина 30 АБ Генерального штабу ЗСУ. Після завершення виступу Вертепу відбулася святкова гостина. Протягом цього ж дня організатори свята відвідали також військові частини 2260 та 3066 Внутрішніх військ.

Цьогорічний вертеп носив національно-патріотичний характер та був поєднаний з комічними сценками та колядками. Театралізоване дійство було схвально сприйняте військовими та супроводжувалось гучними оплесками. На закінчення програми керівництво частин подякувало організаторам за свято.

Цього дня близько 700 військовослужбовців, а між ними і контрактники з сім’ями, відчули дух Різдвяних свят.

«Слід зазначити, що сьогодні Боже Дитя зворушило серця усіх тих молодих людей, що походять з різних областей України. Можливо, хтось із них перший раз у своєму житті святкує народження Христа. Але по їхніх очах було видно, що вони прийняли цю радісну новину і готові ділитися нею з іншими», – резюмував військовий капелан.

Отець Дамян також від імені військового Департаменту подякував організаторам вертепу, а особливо с. Януарії, за проведене свято, що мало за мету прославити новонародженого Бога серед військових.

Повідомив о. Дам’ян Габорій, капелан Київської архиєпархії