Святкування Преображення Господнього у Національній академії сухопутних військ

19 серпня 2017 року, у свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, в храмі Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась святкова Божественна Літургія та чин благословення першоплодів.

Світлини.

У богослужінні взяли участь офіцери, курсанти та працівники навчального закладу. Очолив спільну молитву о. Андрій Хомишин, капелан Академії та настоятель храму. По завершенні Літургії священик освятив фрукти, які придбали за кошти жертводавців.

За словами отця Андрія Хомишина, з нагоди свята Преображення до Академії було доставлено близько тони фруктів.

– У цей день кожен військовослужбовець, скуштувавши свячених фруктів, повинен відчути Божу благодать, — розповів він. — Тож, такі традиційні спасівські атрибути ми доставили не лише до Академії, але й до її структурних підрозділів на Яворівщині — до 184-го начального центру та Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Окрім того, ми доклали усіх зусиль, щоб наші захисники, котрі зараз боронять Україну в зоні АТО, також змогли відчути це свято. З цією метою, разом із нашими колегами — капеланами на Сході — ми зібрали необхідні кошти й також закупили притаманні цьому святу фрукти, які будуть освячені та передані українським воїнам на передовій.

Від імені душпастирів Центру військового капеланства ЛА УГКЦ висловлюємо щиру вдячність людям доброї волі, які підтримали благодійну акцію Фундації святого Миколая “Фруктовий кошик для Захисника України”. Нехай Господь благословить та винагородить Ваші добрі справи!

Kapelanstvo.info

www.asv.gov.ua