Свята вечеря у частині Національної гвардії спільно з капеланом та семінаристами в Тернополі

У Навечір’я Різдва Христового, 6 січня 2018 року, капелан УГКЦ о. Микола Квич разом із семінаристами Тернопільської вищої духовної семінарії взяли участь у підготовці до святвечірньої трапези та власне у самій вечері в стінах військової частини Національної гвардії України.
Солдати мали можливість приступити до тайни покаяння, а також взяти участь у Різдвяній Літургії. Для ширшого розуміння брати семінаристи представили військовим короткометражний фільм про традиції і сенс Різдва, після якого давали відповіді на запитання солдатів, які стосувалися традиції самого свята. Звісно, не обійшлося тут і без коляди.
Перед початком святкової Різдвяної вечері о. Микола разом із капеланом о. Анатолієм спільно відслужили Чин посвячення просфор і  благословили військових на трапезу. Прибули також представники влади: заступник голови облдержадміністрації Вонс Ігор Васильович, секретар ради Шумада Віктор Володимировичі, голова районної державної адміністрації Похилий Олександр Ігорович, які привітали військових з Різдвом Христовим та прийдешніми святами.
2
Повідомив о. Микола Квич