Свята Вечеря на передовій: семінаристи на Різдво колядували з військовими

5 січня троє семінаристів Тернопільської духовної семінарії Андрій Миколів, Тарас Зрайчик, Володимир Кохан виїхали до м. Лисичанськ для духовної місії з колядою. Брати взяли з собою необхідні продукти для приготування куті, яку відтак роздали на блок-постах військовим.

Їхали потягом Хмельницький-Лисичанськ, який нещодавно відкрили для того, щоб бійці прямим сполученням могли добиратись до зони АТО. 6 січня на вокзалі їх зустрів місцевий греко-католицький священик о. Сергій Паламарчук. Зваривши кутю, брати вирушили по блокпостах передової. Впродовж одного вечора місіонери відвідали 12 блокпостів: привітали бійців з Різдвом Христовим, колядували, підтримали кожного на дусі.

Військові надали відповідний супровід: семінаристів одягнули в бронежилети, їхали з вимкненими фарами, щоб не привертати увагу противника.

Брат Андрій Миколів розповідає: “Місія була успішною, все обійшлось спокійно. Як тільки від’їхали з останнього блокпосту, через 10 хвилин почались обстріли. Хлопці були дуже раді нас бачити, запрошували ще приїжджати, зізнались, що у зв’язку з частими обстрілами, до них мало хто приїжджає».

У сам день Різдва семінаристи відспівали Утреню та Святу Літургію в Лисичанську, колядували для прихожан місцевого храму. Відтак їхня місія продовжилася у Сєверодонецьку, де вони також були гостинно прийняті.

Фото.

Джерело: tze.org.ua