Свята Літургія з солдатами Військової служби правопорядку

8 березня 2015 року, військовій капелани: о. Всеволод Семененко та бр. Юрій Балух відвідали солдат Військової служби правопорядку.

В часі відвідин, капелани помолились із військовими Божественну Літургію у каплиці Св. Володимира Великого, яка знаходиться на території військової частини у якій перебувають захисники Батьківщини. У своїй літургійній проповіді, о. Всеволод закликав присутніх в молитві, добрих вчинках та постійній праці над собою провести цей час Великого посту, а також дбати про збирання духовних скарбів у своєму житті. В часі Святої Літургії військові приступити до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

Варто також зазначити, що в п’ятницю, 6 березня, о. Всеволод Семененко – капелан військової частини, молився із солдатами за мир в Україні, а також душпастир подарував кожному військовому молитовник військовослужбовця “Молись та служи”.

Департамент інформації Центру військового капеланства ЛА УГКЦ