Священики Тернопільсько-Зборівської єпархії відвідали українських бійців

З 18 по 24 липня, з  благословення  митрополита і архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка  о. Володимир Топоровський та о. Михайло Живчик разом із братом-семінаристом Тернопільської вищої духовної семінарії Іваном Гуменюком відвідали воїнів зони АТО.

Для українських бійців військові капелани привезли освячену воду із чудотворного джерела у с. Зарваниця,  футболки, які передав воїнам тернопільський «Карітас», а також продукти та необхідні речі від місцевої волонтерської організації «Пліч-о-Пліч». Велику частину допомоги надала Тернопільсько-Зборівська митрополія та особисто високопреосвященний владика Василь Семенюк.

Упродовж усього перебування в зоні бойових дій на сході України отці служили Божественні Літургії та проводили спільну молитву з воїнами за мир і спокій в Україні.

“Коли стаєш до молитви із такою великою силою бійців за спиною, то відчуваєш те, на скільки ми всі є захищеними їхньою службою тут!”, – розповів військовий капелан УГКЦ отець Володимир Топоровський.

8d6badd7437f5a9d609103f801b660fa

Воїни з вдячністю приймали допомогу, але перш за все дякували за увагу і молитву. Щире, душевне спілкування в умовах війни завжди додає бійцям сили, наснаги, скріплює їхню віру та дух. Не будьмо байдужими, а всі свої сили прикладімо для того, щоб зупинити ворога і закінчити цю війну. Молімо Всемилостивого Бога щоб мир і спокій нарешті прийшли в Україну!

af9eb3253df14d48861c0c577a0d75e9

Джерело: ternopil.biz.ua