Священики служать Літургії у військових польових містечках та у військових частинах, що дислокуються на Півдні, Півночі та Сході

Протягом минулого тижня у військових польових містечках та у військових частинах, що дислокуються на Півдні, Півночі та Сході, священики УГКЦ відслужили Літургію для особового складу. Під час душпастирських візитів військовослужбовці мали нагоду посповідатися та приступити до Причастя.

За словами о. Любомира Яворського, в одній з частин до тайни Сповіді приступило біля 100 військовослужбовців, у інших – по 20. «Час напередодні Воскресіння Христового – Великий Піст – дається нам для того, щоб попрацювати над своїм духовним життям. Радію, що військовики повноцінно долучаються до Святої Літургії, беручи участь у тайні Сповіді та Причастя».

«На сьогодні в українського війська виникла велика потреба в капеланах. Це стосується також і звичайного спілкування священика з військовослужбовцем, і простого перебування поруч з ним під час служби», – ділиться враженнями від душпастирського візиту о. Любомир Яворський.

Прес-слуба Департаменту капеланства