Священикам Стрийської єпархії розповіли про особливості душпастирства осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України

23 лютого 2016 року Координаційна рада з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви провела семінар для священиків Стрийської єпархії. Тема семінару: «Психологічна травма, посттравматичний стресовий розлад. Допомога та супровід у кризі».

На заході були особи, які у своєму специфічному служінні зустрічаються з людьми, які постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України і потребують духовної опіки, часто у поєднанні з кваліфікованою психологічною допомогою. Душпастирі ознайомилися з місцями надання безоплатної психологічної та кваліфікованої правової допомоги на теренах Стрийської єпархії.

Захід проводила практичний психолог-терапевт Марта Гладій.

На закінчення заходу адміністративний асистент Координаційної ради з питань душпастирства в кризових ситуаціях Іванна Гудь представила напрямки діяльності для подальшої плідної співпраці.

Керівником Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії є владика Богдан (Манишин), Єпископ-помічник Стрийської єпархії.

Повідомила Іванна Гудь

Департамент інформації УГКЦ