Священик церкви Святого Миколая у Тисмениці нагороджений відзнакою “За жертовність і милосердя”

Пароха церкви Святого Миколая у Тисмениці о. Володимира Гринишина нагороджено відзнакою «За жертовність і милосердя». Він двічі бував у зоні АТО, де за територіальну цілісність країни ведуться бойові дії з окупантом та терористичними угрупованнями. Їхав туди як капелан та, в першу чергу, як громадянин, небайдужий до долі країни.

Присутність духовного наставника там, в зоні проведення АТО, є необхідною, переконаний о. Володимир, повідомляють ”Вікна” з посиланням на прес-службу Тисменицької РДА.

“Священик має бути зі своїми хлопцями (в зоні АТО), своїм народом. До цього він покликаний. І тому я вважаю своїм обов’язком час від часу, коли є можливість і є благословення від правлячої єпархії, бути із хлопцями”, — стверджує капелан.

Він дякував за високу народну винагороду та, найперше, за молитви за його щасливе повернення додому, адже двічі повертався зі Сходу цілим та неушкодженим.

Загалом, за словами військового капелана Івано-Франківської архиєпархії о.Романа Залеського, в області є 14 капеланів. Усі вони добровільно зголошувалися їхали в зону бойових дій для служіння в Збройних силах України та підтримки військових. Присутніх духівників на фронті підсилює віру і бойовий дух захисників країни.

Володимир Гринишин та священики церкви Святого Миколая постійно благословляють на щасливу дорогу волонтерів, які відвозять зібрану жителями Тисмениччини допомогу на Схід країни.

Довідка. Відзнака “За жертовність і милосердя” встановлена громадською організацією Народна Рада Прикарпаття. Її отримують військові капелани за духовне служіння в зоні війни на Сході України.

”Вікна”