Світ побачив календар “Сильні духом. Мами”

14 січня 2020 року в Національному військово-історичному музеї м. Києва відбулася презентація календаря “Сильні духом. Мами” із портретами матерів загиблих та зниклих безвісти українських Героїв, який є проектом Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Сильні духом. Мами

Світлини матерів загиблих воїнів показали у Національному військово-історичному музеї. "Сильні духом. Мами" – це історії про тих, хто втратив на війні найдорожче – дітей. У проекті представлено світлини дванадцяти мам з різних куточків України, які втратили своїх синів під час бойових дій на Донбасі. Фотовиставка ініційована Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців, а також за підтримки благодійної організації — фундації Архистратига Михаїла.

Opublikowany przez Військове телебачення України Piątek, 17 stycznia 2020

Основою календаря стали портрети дванадцяти мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію.

Дизайнер головних уборів Ірина Підліпська, дизайнери одягу Ольга Бунеску та Лідія Лущик, візажисти Олена Тулапіна та Оксана Мороз створили учасницям проекту вишукані образи, прекрасний настрій, які закарбувала на фотографіях Мирослава Марциненко. Від травня 2020 року фотовиставка портретів матерів експонувалася по різних локаціях України.

Фотопроект «Сильні духом. Мами» ініційований Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ