Святий Миколай з гостинцями навідався до військовослужбовців Львівського гарнізону

18 та 19 грудня у Львові завдяки жертводавцям та парафіянам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, які підтримали акцію “Миколай для військових”, понад п’ять тисяч захисників України отримали солодкі гостинці. Захід традиційно організовується Фундацією святого Миколая спільно з капеланами Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

Відтак святий Миколай відвідав:

• родини загиблих Героїв України;
  • курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного;
  • учнів Ліцею імені Героїв Крут;
  • захисників України, котрі перебувають в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил;
  • військовослужбовців строкової служби у 184 Навчальному центрі при НАСВ в селищі Старичі;
  • захисників строкової служби військових поселень Яворівського полігону;
  • військовослужбовців та працівників у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону;
  • гвардійців Національної гвардії України 2-ї Галицької бригади;
  • військовослужбовців Львівського прикордонного загону;
  • захисників Військової служби правопорядку ЗСУ;
  • військових Держспецтранслужби 1-ого об’єднаного батальйону;
  • військовослужбовців Повітряного командування «Захід» ЗСУ;

Душпастирі Центру військового капеланства висловили щиру вдячність парафіянам Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, жертводавцям та людям доброї волі, які підтримали щорічну акцію «Миколай для військових». Нехай Господь Бог благословить та винагородить ваші добрі справи, а святий Миколай опікується вашими родинами!

kapelanstvo.info