Студенти УКУ з вертепом відвідують Східну Україну

Ірод-Путін, герої – українські бійці, волхви – схожі на спостерігачів ОБСЄ і, звісно, справжні галицькі колядки…

Студенти Українського католицького університету із вертепом на Сході України. Загалом вже поставили більше десяти вистав: у Черкасах, Харкові, Артемівську, Слов’янську, Краматорську, – повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на сторінку УКУ у facebook .

Подорож розпочали з Харкова, де виступили у Свято-Дмитрівському храмі. Народу на виставі – яблуку ніде впасти. Парафіяни не хотіли й відпускати вертепників.

У програмі також зона АТО. У військовій частині неподалік Артемівська немає світла. Тому підсвічували ліхтариками. Кажуть, що дуже гарно колядують наші хлопці та дівчата.

image image image image