Студенти Київської семінарії відвідали поранених воїнів АТО

22-го травня, в Неділю розслабленого, семінаристи КТДС відвідали шпиталі, де зараз перебувають поранені воїни, які служили в АТО.

У цей день багато років тому Ісус Христос оздоровив чоловіка, який хворів тридцять вісім років. Отож, семінаристи, відчуваючи особливий обов’язок кожного християнина служити недужим, вирішили присвятити неділю пораненим бійцям АТО. У військових шпиталях брати семінаристи провели з солдатами спільну молитву, спілкувалися з пораненими хлопцями і пригощали їх солодощами.

Студенти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, що є військово-медичними капеланами, вже понад два роки відвідують поранених військових у шпиталях Києва і поза межами столиці.

Після тривалого часу таких візитів, насправді, звикаєш до всього: того, що бачиш і  що чуєш. Але за цей час служіння, за ці два роки, неможливо звикнути до розпачу, глибокого смутку батьків, до материнських сліз, які вони проливають біля своїх покалічених дітей. Ці батьки справді відчувають себе всіма покинутими, залишеними наодинці зі своїм болем. Війна не закінчилася. Війна триває. Тож не забуваємо найперше молитися і підтримувати так, як можемо наших поранених захисників та їхні родини.

Брат Іван Жуган,

Голова Центру душпастирства
військовослужбовців КТДС