Студенти київської «Обнови» колядували у Головному управлінні Внутрішніх військ МВС України

У військових частинах київського гарнізону Внутрішніх військ відбулася низка різдвяних виступів. Святкову акцію організувало Товариство українських студентів-католиків «Обнова» за сприяння військових капеланів київського гарнізону – о. Дам‘яна Габорія та бр. Теоктиста Міщука, ЧСВВ.

Організатори свята відвідали кілька військових частин протягом 23-25 січня. Виступи відбулися у військовому містечку Внутрішніх військ на Подолі, на київському полігоні (Нові Петрівці), у виставковому центрі поблизу Патріаршого собору УГКЦ Воскресіння Христового під час “Різдвяної просфори” та в Головному управлінні Внутрішніх військ МВС України.

Члени Київського товариства «Обнова» поставили сучасний ляльковий вертеп, сценарій якого самі створили. У ньому йдеться про сучасну жінку, яка хоче зустрітися з новонародженим Христом. Господь відкривається цій жінці і посилає її в понадчасове паломництво – коли має народитися Ісус. Вона прямує до новонародженого з царями і пастушками, потрапляє до Ірода та дорогою робить нелегкий життєвий вибір на користь добра.

«Після цього театрального дійства у військовослужбовців залишилися незабутні враження. Оскільки військові є вихідцями з різних регіонів України, багато з них побачили вертеп уперше. Було видно на їхніх обличчях невимовну радість. Той різдвяний настрій буде підтримувати військових довгий період їхнього служіння», – розповів бр. Теоктист.

«Мені дуже сподобався вертеп. У своїй малій батьківщині рідко щось подібне бачив. Цей виступ спонукав мене задуматися над вірою в Бога та причиною приходу Христа на землю», – ділився враженнями солдат Вадим із Луганщини.

Повідомив о. Дам‘ян Габорій