Студенти київського ТУСК “Обнова” відвідали засуджених і сиріт на Чернігівщині

За два тижні до Великого посту в УГКЦ відзначається День особливої уваги до в’язничного служіння. 4 лютого 2018 року на запрошення о. Романа Пушки, протопресвітера Чернігівського деканату Київської aрхиєпархії УГКЦ, на Чернігівщину завітала спільнота Товариства українських студентів-католиків «Обнова» з Києва. 

Отець Роман є адміністратором парохії Святих Рівноапостольних Володимира і Ольги у Ніжині. У недавньому минулому був капеланом Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх. Тому спочатку з різдвяною програмою обновляни разом з о. Романом  завітали саме до Прилук. Вихованці та персонал установи мали можливість подивитися на ляльковий “Вертеп Єдності”. Після було спілкування молоді із вихованцями.

Отець Роман не залишає без уваги неповнолітніх, якими опікувався. За його сприянням четверо вихованців колонії в минулому році успішно склали ЗНО й навчаються у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на дистанційній програмі. Кошти на навчання збирали доброчинці у Київській Архиєпархії. Кожну нагоду отець використовує, щоб прибути з волонтерськими групами й підтримати о. Дмитра Горнакевича у його капеланському служінні у Прилуках.
Наступний виступ лялькового вертепу відбувся у Ніжині, після Божественої Літургії, а на завершення парафіяни разом з гостями колядували. Відтак молодь завітала до Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, поділитися Різдвяною радістю з маленькими слухачами.
Складаємо щиру подяку Курії Київської архиєпархії УГКЦ, за підтримку у проведенні різдвяної програми у колонії та притулку. Обновлянам, що свій недільний день провели на Чернігівщині, і дарували радість всім своїм слухачам.
Пенітенціарне душпастирство УГКЦ