Студентам Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ розповіли про особливості військового капеланства в Україні

1 грудня заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, та керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан завітали до Львівської духовної семінарії Святого Духа. Гості розповіли студентам про історію та перспективи капеланського служіння в Україні.

Під час зустрічі о. Андрій розказав майбутнім священникам про виклики, привілеї, обов’язки, які стоять перед військовим капеланом у сьогоденні, згідно з законом “Про Службу військового капеланства”, який був прийнятий Верховною Радою України 30 листопада 2021 року.

Опісля о. Ростислав поділився з семінаристами власним досвідом капеланського служіння, що розпочалося ще зі студентських років у стінах Львівської семінарії. Він розповів про історію семінарійних капеланських братств та сучасний стан військового душпастирства.

На завершення слухачі змогли поставити питання доповідачам, а о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії, від імені всієї студентської спільноти подякував капеланам за візит та за цікаву і пізнавальну інформацію.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ