Студентам Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ прочитали лекцію про військове капеланство

21 жовтня 2021 року у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ відбулася презентація на тему “Сучасний стан та перспективи розвитку військового капеланства в Українській Греко-Католицькій Церкві”.

Слово мали заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, а також керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан.

У своїй промові о. Ростислав описав історію створення та розвитку Центрів душпастирства військовослужбовців у семінаріях УГКЦ. Опісля, о. Андрій пояснив суть душпастирювання військових, особливості служіння та вимоги до тих, хто хотів би провадити такий вид діяльності. Наостанок о. Андрій заохотив братів-семінаристів долучатися до даного виду служіння на благо українського народу та Церкви.

Студенти КТДС висловили вдячність о. Андрію та о. Ростиславу за те, що розповіли їм про особливості служіння військового капелана, а також за те, що своїм життям подають яскравий приклад його необхідності та успішної реалізації.

За матеріалами: ktds.org.ua