Строковики Військової служби правопорядку відвідали Львівську гарнізонну святиню

У неділю, 31 жовтня, до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ завітали військовослужбовці, які вступили на службу у Збройні сили України, а саме до Військової служби правопорядку.

Військовий капелан о. Всеволод Семененко ознайомив захисників з історією гарнізонної святині та діяльністю капеланів. Хлопцям з різних куточків України було цікаво відвідати визначний військовий храм Львова та дізнатися багато історичних фактів під час екскурсії підземеллями храму з істориком Олегом Друздєвом.

Звичайно ж, окрім духовно-культурної програми, був і почастунок Львівською кавою та сирником.

kapelanstvo.info