Список капелана 2018

Доволі часто до мене звертаються наші морські піхотинці з проханням порадити їм книги для особистого розвитку. Морська піхота України – територія відважних, відданих, вмілих, вільних, вірних. Відтак, морпіх повинен постійно розвиватися у кожному вимірі своєї особистості: фізичному, емоційному, інтелектуальному, духовному. І розвиток такий має відбуватися на спільних для нас цінностях.

Турбота про цілісний і ціннісний розвиток морських піхотинців спонукала мене сформувати короткий перелік книг, які б могли підштовхнути до серйозної праці над собою, до розвитку особистісного та професійного, запропонувати теми для обговорення у вузькому колі побратимів на бойових позиціях, допомогти задуматися над планами про майбутнє.

Основними критеріями в процесі підбору книг, що входитимуть до “Списку капелана” стали:
а) сприяння постійному особистісному розвитку;
б) формування корисних морально-психологічних якостей морського піхотинця;
в) удосконалення фахової компетентності;
г) запобігання та подолання розвитку ПТСР;
д) духовний ріст і самовдосконалення;
е) розширення світогляду.

Запропоновані книги можна читати у довільному порядку. Деякі легко знайти в мережі, інші ж можна придбати в книгарні чи позичити в товариша. Одна з книг у кожному черговому переліку обов’язково буде англійською мовою – з метою заохочення поглибленого вивчення та сприяння вдосконаленню володіння англійською мовою серед наших морпіхів.

Перелік пропонується на рік. Тому, звичайно, до нього не можуть потрапити всі якісні джерела. Вони обов’язково туди потраплять наступного року;) Запрошую вносити свої пропозиції книг, що відповідають вище зазначеним критеріям. Щиро сподіваюся, що “Список капелана” стане в пригоді кожному, хто не має наміру зупинятися на шляху до власної мети. Адже перемагає той, хто не здається!

29063837_10212314962449468_7435060119004638547_o

З побажаннями захоплюючої мандрівки сторінками вітчизняних і світових бестселерів,
о. Андрій Зелінський
Капелан,
36 ОБрМП