Спільною молитвою капелани та прихожани гарнізонного храму подякували Богові за прожитий рік

У четвер, 31 грудня 2015 року, о 21:00 год., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) військові капелани молились разом із прихожанами храму та гостями Львова подячна Святу Літургію за прожитий рік.

Святкову Божественну Літургію очолив о. Тарас Михальчук – військовий капелан 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ (Львів) та душпастир храму. Божественну Літургію співслужили: о. Андрій Хомишин – капелан Національно академії сухопутних військ та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, о. д-р Олег Кіндій – викладач Українського Католицького Університету та духівник спільноти “Українська молодь Христові”, о. Роман Прокопець – Голова Центру Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

По завершенні Святої Літургії військові капелани подякували прихожанами за молитву та спільно прожитий рік. Також підводячи підсумок року, душпастирі показали присутнім у храмі презентацію діяльності військового та сирітського, капеланств протягом 2015 року. Завершився подячний молитовний вечір молитвою “Боже Великий єдиний”