Спільна молитва із солдатами військової частини Львівщини

У неділю, 20 березня, в духовному житті парафії міста Золочів, що на Львівщині, започаткувалась нова добра традиція — спільна Літургія із військовослужбовцями місцевої частини.

Вже шостий рік на території військової частини знаходиться каплиця Введення в храм Пресвятої Богородиці, де капелани УГКЦ о. декан Михайло Сукмановський і о. Юрій Галабуда збирають на молитву  військових ремонтно-відновлювального полку ЗСУ. Зазвичай молитву в каплиці проводили у свята: молилися молебні, акафісти, овсячували паски на Великдень, а від неділі започаткували служіння Божественної Літургії.

“Приємно було що на відправу хлопці прийшли без примусу, а з бажанням попросити здоров’я для рідних, для своїх побратимів, які зараз на Сході несуть службу в зоні АТО. Сподіваємось, що таких добрих і хороших традицій буде чим раз більше”, – говорить отець Юрій Галабуда.

Джерело: charnetskyj.org.ua