“Солдати все частіше шукають спасіння і розради в Бозі через Святі Тайни”, – військовий капелан о. Юрій Галабуда

Напередодні Великодніх свят військові капелани Золочівщини відвідали бійців у зоні АТО, а також продовжують готувати солдатів військових частин  м.Золочева до світлого празника Христового Воскресіння.

Напередодні вже традиційної поїздки на східну Україну священики з вірними приготували багато смачних подарунків до Великоднього столу та харчів, що особливо потрібні нашим бійцям. З цими дарунками  до бійців вирушили о. Августин Шоп’як ЧСВВ, о. Юрій Галабуда, о. Віталій Барабаш, о. Ігор Леськів.

Найважливіша місія капеланів – бути поруч з військовими, спільно помолитися разом із ними, підтримати їх, а також приготувати бійців до світлого празника Христового Воскресіння.

Ми відвідали кілька підрозділів в\ч А2562 Ремонтно-відновлювального полку ЗСУ, який зараз базується у м. Сватове Луганської обл. Зі Святими тайнами Сповіді і Причастя, а також з великодньою допомогою побували і вертолітників, які також базуються у Сватовому. У межах цієї місії ми також відвідали частину наших військових, які стоять між Сватовим і Сєвєродонецьком.

Изображение 059

Окрім відвідин бійців в зоні АТО, капелани Золочівщини здійснюють служіння у військових частинах м. Золочева. Приємно, що у військових частинах зараз роблять великий наголос на духовному приготуванні до Великодня, а не лише на прибиранні території і постійному “ПХД”. Тішить те, що солдати все частіше шукають спасіння і розради в Бозі, через Святі Тайни.

Вже традиційно у військових частинах м. Золочева, якими опікуються військові капелани о. д-н Михайло Сукмановський і о. Юрій Галабуда, проходить великодня сповідь. З року в рік ми бачимо, що до Святої тайни покаяння приступає більше військових, а особливо ті, які побували в АТО.

Ще багато проблем і викликів стоять перед священиками, які працюють з військовими, але Господь допомагає всім нам у цьому служінні.

1

Повідомив отець Юрій Галабуда