Солдати та семінаристи Львова відвідали Гарнізонний храм

В неділю 22 січня брати з Центру душпастирювання військовослужбовців, що діє при Львівській духовнй семінарії Святого Духа, мали нагоду  провести екскурсію по Львову для військових строкової служби з частини А-3358.

Разом військові та семінаристи відвідали Гарнізонний храм Св. Апостолів Петра і Павла, де ознайомилися з історією храму, а також відвідали підземелля. Біля меморіальної стіни вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв України.

“Екскурсія була надзвичайно цікавою і пізнавальною для кожного з її учасників й допомогла зануритися в атмосферу духовної краси сакрального мистецтва”, – коментує брат Андрій Олійник, голова Центру душпастирювання військовослужбовців. Після відвідин храму солдати із семінаристами вирушили на прогулянку старим Львовом.

За матеріалами: Капеланство.інфо, www.lds.lviv.ua