Солдати строкової служби ЗСУ відвідали Гарнізонний храм

8 березня 2016 року солдати стровокої служби військової частини А 1587 (м.Дубляни), відвідали Гарнізонний храм св. апп. Петра i Павла.

Разом з о. Юрієм Цюпкою, капеланом військової частини, захисники Батьківщини молились за Новітніх Героїв України біля меморіальної дошки, яка знаходиться у храмі.

Після спільної молитви військовий душпастир провів для солдат екскурсію Гарнізонним храмом і розповів його історію від часів будівництва до сьогодення.  о. Юрій разом з військовими побували також у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна,1), де у супроводі екскурсовода оглянули експозиції відділів: «Релігія стародавнього світу», «Раннє християнство», «Українська Греко-Католицька Церква», «Православ’я в Україні» та підземелля колишнього Домініканського монастиря.

056968c2-04f6-49de-bc10-c459bd60bf1f

Капеланство.info