Солдати строкової служби присягнули на вірність українському народу

В неділю, 6 грудня 2015 року, в День Збройних Сил України, на Яворівському полігоні солдати строкової служби склали присягу на вірність державі та українському народу. Зокрема, такі урочистості відбулись у військових містечках «Острог» та «Гвардійське», а також у Старичах – у 184-у навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

В урочистостях взяли участь не лише рідні та близькі, військове командування, учасники АТО, а й душпастирі Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ. Зокрема, привітати та благословити солдатів приїхали військові капелани – о. Юрій Цюпка, о. Андрій Сіданич та о. Всеволод Семененко. Душпастирі звернулись до військовослужбовців з привітальним словом, подякували їм за відвагу та мужність брати на себе важливий обов’язок захисту Батьківщини, а на завершення благословили усіх присутніх свяченою водою.

Додамо, що лише у 184-у навчальному центрі Національної академії сухопутних військ цього дня склали присягу понад 800 солдатів строкової служби.

Капеланство.info