Солдати Нацгвардії відвідали визначні місця стародавнього Львова

4 липня 2015 року на екскурсію до Львова завітали бійці Національної гвардії України, які беруть участь у спільних українсько–американських військових навчань Fearless Guardian, які зараз проходять на Яворівському полігоні (Львівщина).

Військовослужбовці у супроводі екскурсоводів оглянули визначні місця Львова, прогулялись історичними вуличками міста Лева, відвідали площу Ринок та міську ратушу. В часі екскурсійної програми бійці завітали до Оперного театру ім. Соломії Крушельницької, Домініканського, Вірменського соборів, Катедрального храму Успення Пресвятої Богородиці РКЦ, Каплиці Боїмів, Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, храму Преображення Господнього та Бернардинського монастиря.

Екскурсію для солдатів спільно організували Центр Військового Капеланства ЛА УГКЦ та керівництво Національної гвардії України.

Капеланство.info